12. Sınıf İngilizce 1. Ünite: Music Konu Anlatımı ve Ünite Kelimeleri

12. Sınıf İngilizce 1. ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'Music' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

12. Sınıf İngilizce 2. Ünite: Friendship Konu Anlatımı ve Ünite Kelimeleri

12. Sınıf İngilizce 2. ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'Friendship' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

12. Sınıf İngilizce 3. Ünite: Human Rights Konu Anlatımı ve Kelimeleri

12. Sınıf İngilizce 3. ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'Human Rights' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

12. Sınıf İngilizce 4. Ünite: Coming Soon Konu Anlatımı ve Kelimeleri

12. Sınıf İngilizce 4. ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'Coming Soon' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

12. Sınıf İngilizce 5. Ünite: Psychology Konu Anlatımı ve Kelimeler

12. Sınıf İngilizce 5. ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'Psychology' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

12. Sınıf İngilizce 6. Ünite: Favors Konu Anlatımı ve Kelimeleri

12. Sınıf İngilizce 6. ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'Favors' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

12. Sınıf İngilizce 7. Ünite: News Stories Konu Anlatımı ve Kelimeleri

12. Sınıf İngilizce 7. ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'News Stories' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

12. Sınıf İngilizce 8. Ünite: Alternative Energy Konu Anlatımı ve Kelimeleri

12. Sınıf İngilizce 8. ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'Alternative Energy' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

12. Sınıf İngilizce 9. Ünite: Technology Konu Anlatımı ve Kelimeler

12. Sınıf İngilizce 9. ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'Technology' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

12. Sınıf İngilizce 10. Ünite: Manners Konu Anlatımı ve Ünite Kelimeleri

12. Sınıf İngilizce 10. ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile ' Manners' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU