8. sınıf İngilizce 1. Ünite: Friendship Konu Anlatımı ve Kelime Bilgisi

8. Sınıf İngilizce 1. ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'Friendship' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

8. sınıf İngilizce 2. Ünite: Teen Life Konu Anlatımı ve Kelime Bilgisi

8. Sınıf İngilizce 2. ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'Teen Life' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

8. sınıf İngilizce 3. Ünite: In The Kitchen Konu Anlatımı ve Kelime Bilgisi

8. Sınıf İngilizce 3. ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'In The Kitchen' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

8. sınıf İngilizce 4. Ünite: On the Phone Konu Anlatımı ve Kelime Bilgisi

8. Sınıf İngilizce 4. Ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'On the Phone' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

8. sınıf İngilizce 5. Ünite The Internet Konu Anlatımı ve Kelime Bilgisi

8. Sınıf İngilizce 5. Ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'The Internet' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

8. sınıf İngilizce 6. Ünite: Adventures Konu Anlatımı ve Kelime Bilgisi

8. Sınıf İngilizce 6. Ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'Adventures' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

8. Sınıf İngilizce 7. Ünite: Tourism Konu Anlatımı ve Kelime Bilgisi

8. Sınıf İngilizce 7. Ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'Tourism' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

8. Sınıf İngilizce 8. Ünite: Chores Konu Anlatımı ve Kelime Bilgisi

8. Sınıf İngilizce 8. Ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'Chores' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

8. Sınıf İngilizce 9. Ünite: Science Konu Anlatımı ve Kelime Bilgisi

8. Sınıf İngilizce 9. Ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'Science' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

8. Sınıf İngilizce 10. Ünite: Natural Forces Konu Anlatımı ve Kelime Bilgisi

8. Sınıf İngilizce 10. Ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'Natural Forces' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU