3. Sınıf İngilizce 1. Ünite: İngilizce Greeting Konu Anlatımı ve Kelimeler

3. Sınıf İngilizce 1. Ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'Greeting' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

3. Sınıf İngilizce 3. Ünite – People I Love (Sevdiğim İnsanlar) Konu Anlatımı

3. Sınıf İngilizce 3. Ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'People I Love' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

3. Sınıf İngilizce 4. Ünite – Feelings (Duygular) Konu Anlatımı ve Kelimeler

3. Sınıf İngilizce 4. Ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'Feelings' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

3. Sınıf İngilizce 5. Ünite – Toys and Games Konu Anlatımı ve Kelimeleri

3. Sınıf İngilizce 5. Ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'toys and games' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

3. Sınıf İngilizce 6. Ünite – My House Konu Anlatımı ve Ünite Kelimeleri

3. Sınıf İngilizce 6. Ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'my house' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

3. Sınıf İngilizce 7. Ünite – In My City Konu Anlatımı ve Ünite Kelimeleri

3. Sınıf İngilizce 7. Ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'in my city' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

3. Sınıf İngilizce 8. Ünite – Transportation Konu Anlatımı ve Kelimeleri

3. Sınıf İngilizce 8. Ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile ulaşım araçları için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

3. Sınıf İngilizce 9. Ünite – Weather Konu Anlatımı ve Hava Durumu Kelimeleri

3. Sınıf İngilizce 9. Ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile hava durumu için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

3. Sınıf İngilizce 10. Ünite – Nature Konu Anlatımı ve Kelime Bilgisi

3. Sınıf İngilizce 10. Ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile doğa için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

3. Sınıf İngilizce 2. Ünite My Family – Aile Bireyleri İngilizce Konu Anlatımı

3. Sınıf İngilizce 2. Ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'My Family' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU