Say "Hi!"

Hi! Bizler İngilizce öğrenmek isteyenlere hem rehberlik ve danışmanlık hem de öğretmenlik yaparak yirmi yıldır eğitim sektöründe önde gelen onlarca İngilizce kursunun eğitim modellerini tanımış, kurum kültürlerini görmüş, materyallerini seçmiş veya düzenlemiş kişileriz. :)

Profesyonel hayatımız farklı kurumlarda İngilizce eğitim danışmanlığı, eğitim koordinatörlüğü, eğitim programı yazılımcılığı ve İngilizce öğretmenliği yaparak geçti.

Çabuk bitmesini istediğimiz, sağlık bakanımızın ismini bilmediğimiz yıllara dönmek istediğimiz 2020 yılının başından itibaren eve kapandık ve bir çok kişisel gelişim uzmanının söylediği gibi biz de “içimize döndük”.

Ta daaaaa! Evet… İşte şimdi sizinle bizim zamanımız! Yıllardır tasarladığımız online İngilizce eğitiminde artık biz de varız! Biz çok ama çok severek yaptığımız işimizi, etkin İngilizce eğitimini online dünyaya taşıyoruz!

Bunu konuşmak için bile bizmle iletişime geçebilirsin!

Kimlere Hitap Ediyoruz

3- 6 yaş okul öncesi

Şimdiki Çocuklar Çok Havalı

En önemli yaş gruplarından biri olan 3-6 yaş okul öncesi çocuklarımız rengarenk dünyalarını bizimle İngilizce öğrenerek zenginleştiriyor. Onların dünyalarını anlıyor, bulundukları yüksekliğe bazen iniyor, bazen de çıkıyoruz (malum; onlardan öğrenecek çok şeyimiz var).

Okul öncesi dönemde çocukların bir süngeri andıran öğrenme kabiliyetlerini doğru yönlendirmeyi amaçlayan tüm aileleri bizimle iletişime geçmeye bekliyoruz.

İlköğretim İngilizce

Amerika’da çocuklar 8 yaşında İngilizce Konuşuyormuş! Büyük iş değil :) Asıl siz 8 yaşındaki çocuğunuzun İngilizce konuşabileceğini biliyor muydunuz?

İster konuşma becerisini geliştirmek için, ister okul derslerine yardımcı olmak için! Gelin bakalım; beraber neye ihtiyacı varmış öğrenelim. Sonra O’na uygun bir program çizip şu işi bitirelim.

Hadi bizime iletişime geçin!

Lise İngilizce

Hey hey hey! Üniversite sınavlarına hazırlanıyorsun! Hayatının şimdiye kadarki en güzel yılları ama sen o testleri çözmek zorundasın değil mi? Seni anlıyoruz! İyi tarafından bak, hayatının daha güzel yıllarını daha rahat geçirebilmek için bunu yapıyorsun!

Peki, bunca stres içinde bir kaç saatini hem keyifli zaman geçirebileceğin hem de dizileri alt yazısız izleyebileceğin bir şey öğrenmek için ayırmak ister misin?

Seni strese sokmak istemiyoruz! Karar senin, zaman senin!

İstersen şuradan bize ulaşabilirsin. :)

İŞ İNGİLİZCESİ

Seni anlıyoruz! Yalnız değilsin.

İş hayatında karşına çıkan en büyük engel bu değil mi? Uzmanlık alanında ne kadar yeterli olursan ol, o son maddeyi okurken hissettiğin tedirginlik ortadan kalksın istiyorsan, tam sana göre bir programla, sana özel hazırlanmış materyallerle İngilizce öğren!

Hemen bizimle iletişime geç!

Akademik Yeterlik Sınavlarına Hazırlananlar

Hadi ama bu kadar zor olmamalı!

Yüksek lisans, doktora, yurt dışı eğitim, şş alımları, yurt dışına yerleşme… Bütün kapılar sana açık ama… Evet! O belgeye ihtiyacın var!

YDS, IELTS GT, IELTS AC, TOEFL…

Önce söyle bakalım; kaç puana ihtiyacın var? Şimdi bakalım; sen neredesin…

İşte reçeten!

Başlıkta yazılı tüm sınavların içeriği her geçen gün değişiyor. Modern eğitim materyalleri ve doğru bir rehberlikle sınavı vermek istiyorsan;

Bizimle iletişime geç, bu basamağı büyük bir ciddiyet ve tam konsantrasyonla geçelim.

Kurumsal İngilizce Eğitimi

Çalışanlarınızdan gayet memnunsunuz ve onlara tamamlamaları gereken bir boşluk için iyi bir fırsat mı tanımak istiyorsunuz?

Sizin eğitim salonunuzda, sizin mesai saatlerinize uygun, sizin iş kolunuzun jargonuna uygun hazırlanmış materyallerle gerçek bir terzi işi istiyorsanız

Bizimle iletişime geçin!

Thanks in advance :)

Eklenme:

01 Ekim 2022 Cumartesi 09:00

-
Güncellenme:

01 Ekim 2022 Cumartesi 09:01