10

12. Sınıf İngilizce 10. Ünite: Manners Konu Anlatımı ve Ünite Kelimeleri

12. Sınıf İngilizce 10. ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile ' Manners' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

11. Sınıf İngilizce 10. Ünite: Values and Norms Konu Anlatımı ve Kelimeleri

11. Sınıf İngilizce 10. ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'Values and Norms' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

10. Sınıf İngilizce 1. Ünite: School Life Konu Anlatımı ve Kelimeleri

10. Sınıf İngilizce 1. ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'School Life' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

10. Sınıf İngilizce 2. Ünite: Plans Konu Anlatımı ve Ünite Kelimeleri

10. Sınıf İngilizce 2. ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'Plans' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

10. Sınıf İngilizce 3. Ünite: Legendery Figures Konu Anlatımı ve Kelimeleri

10. Sınıf İngilizce 3. ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'Legendery Figures' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

10. Sınıf İngilizce 4. Ünite: Traditions Ünitesi Konu Anlatımı ve Kelimeleri

10. Sınıf İngilizce 4. ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'Traditions' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

10. Sınıf İngilizce 5. Ünite: Travel Konu Anlatımı ve Ünite Kelimeleri

10. Sınıf İngilizce 5. ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'Travel' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

10. Sınıf İngilizce 6. Ünite: Helpful Tips Konu Anlatımı ve Kelimeleri

10. Sınıf İngilizce 6. ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'Helpful Tips' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

10. Sınıf İngilizce 7. Ünite: Food and Festivals Konu Anlatımı ve Kelimeler

10. Sınıf İngilizce 7. ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'Food and Festivals' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

10. Sınıf İngilizce 8. Ünite: Digital Era Konu Anlatımı ve Ünite Kelimeleri

10. Sınıf İngilizce 8. ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'Digital Era' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

10. Sınıf İngilizce 9. Ünite: Modern Heroes Konu Anlatımı ve Kelimeleri

10. Sınıf İngilizce 9. ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'Modern Heroes' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

10. Sınıf İngilizce 10. Ünite: Shopping Konu Anlatımı ve Ünite Kelimeleri

10. Sınıf İngilizce 10. ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'Shopping' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

9. Sınıf İngilizce 10. Ünite: Television Konu Anlatımı ve Ünite Kelimeleri

9. Sınıf İngilizce 10. ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'Television' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

8. Sınıf İngilizce 10. Ünite: Natural Forces Konu Anlatımı ve Kelime Bilgisi

8. Sınıf İngilizce 10. Ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'Natural Forces' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

7. Sınıf İngilizce 10. Ünite – Planets Konu Anlatımı ve Ünite Kelimeleri

7. Sınıf İngilizce 10. Ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'Planets' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

6. Sınıf İngilizce 10. Ünite: Democracy Konu Anlatımı ve Kelime Bilgisi

6. Sınıf İngilizce 10. Ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'Democracy' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

5. Sınıf İngilizce 10. Ünite Konu Anlatımı :  Festivals

5. Sınıf İngilizce 10. ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'Festivals' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

4. Sınıf İngilizce 10. Ünite – Food and Drinks Konu Anlatımı ve Kelimeler

4. Sınıf İngilizce 10. Ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'Food and Drinks' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

3. Sınıf İngilizce 10. Ünite – Nature Konu Anlatımı ve Kelime Bilgisi

3. Sınıf İngilizce 10. Ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile doğa için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

2. Sınıf İngilizce 10. Ünite Konu Anlatımı : Animals

Hayvanlar konusunu öğreneceğiniz 2. Sınıf İngilizce 10. Ünite boyunca yapabildiğiniz ve yapamadığınız şeyleri ifade etmeyi de başaracaksınız.

DEVAMINI OKU

İngilizce Sayılar – İngilizce Sayıların Yazılışı ve Okunuşları

Günümüzde en çok kullanılan İngilizce sayılar, İngilizce sayıların okunuşu, İngilizce sayıların yazılışı gibi konuları kolayca öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU