11

11. Sınıf İngilizce 1. Ünite: Future Jobs Konu Anlatımı ve Kelimeleri

11. Sınıf İngilizce 1. ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'Future Jobs' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

11. Sınıf İngilizce 2. Ünite: Hobbies and Skills Konu Anlatımı ve Kelimeleri

11. Sınıf İngilizce 2. ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'Hobbies and Skills' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

11. Sınıf İngilizce 3. Ünite: Hard Times Konu Anlatımı ve Kelimeleri

11. Sınıf İngilizce 3. ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'Hard Times' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

11. Sınıf İngilizce 4. Ünite: What a Life Konu Anlatımı ve Kelimeleri

11. Sınıf İngilizce 4. ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'What a Life' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

11. Sınıf İngilizce 5. Ünite: Back to the Past Konu Anlatımı ve Kelimeleri

11. Sınıf İngilizce 5. ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'Back to the Past' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

11. Sınıf İngilizce 6. Ünite: Open Your Heart Konu Anlatımı ve Kelimeleri

11. Sınıf İngilizce 6. ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'Open Your Heart' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

11. Sınıf İngilizce 7. Ünite: Facts from Turkey Konu Anlatımı ve Kelimeleri

11. Sınıf İngilizce 7. ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'Facts from Turkey' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

11. Sınıf İngilizce 8. Ünite: Sports Konu Anlatımı ve Ünite Kelimeleri

11. Sınıf İngilizce 8. ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'Sports' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

11. Sınıf İngilizce 9. Ünite: My Friends Konu Anlatımı ve Kelimeleri

11. Sınıf İngilizce 9. ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'My Friends' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

11. Sınıf İngilizce 10. Ünite: Values and Norms Konu Anlatımı ve Kelimeleri

11. Sınıf İngilizce 10. ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'Values and Norms' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU