Hakkımızda

İngilizce Öğren, 20 yıldır İngilizce eğitimi konusunu gerek danışmanlık gerekse eğitmenlik olarak meslek edinmiş profesyonellerin bir araya gelerek oluşturduğu bir platformdur.

Eğitim prensiplerinin gelenekselden moderne evrimini takip ederek yeni eğitim modellerinden kişiye en uygun olanını bulmayı hedef edinen eğitim anlayışıyla İngilizce Öğren, öğrencinin kişisel anlama ve kullanım becerilerini esas alarak öğrencinin ölçülerine özel bir kıyafet diker gibi, “terzi işi” bir programla İngilizce eğitimi sürecini yönetir.

Kullanılan materyaller bilindik yayın evlerinin hatalarla dolu kitaplarından kurtulup, kişinin ilgi alanları, profesyonel hayatı ya da akademik yönelimi gözetilerek hazırlanan yine kişiye özel materyallerdir.

AMACIMIZ

Onlarca yıldır duyduğumuz “İngilizce anlıyorum ama konuşamıyorum” diyenlerin önce bu cümleyi neden kurduklarını anlamalarını sağlayarak doğru yolu tespit edip sonra o yolda emin adımlarla ilerlemelerini sağlamak ve nihayetinde KONUŞTURMAK.

Geleneksel modellerin tamamındaki “eskimiş” metodları elemek ve modern eğitim metodlarından yararlanarak sözlü ve yazılı iletişimi yeterli ve/veya gerekli düzeyde kullanabilecek öğrenciler YETİŞTİRMEK.

Akademik sınavlarda elde edilmesi gereken başarıya giden yolun haritasını çıkarıp doğru yollardan giderek öğrenciyi ihtiyacı olan puana ULAŞTIRMAK.

Yarın değil, hemen şimdi bize ulaşarak İngilizce öğren!

Eklenme:

01 Ekim 2022 Cumartesi 09:03

-
Güncellenme:

01 Ekim 2022 Cumartesi 09:04