7. Sınıf İngilizce 1. Ünite – Appearence and Personality Konu Anlatımı ve Kelimeler

7. Sınıf İngilizce 1. Ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'Appearence and Personality' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

7. Sınıf İngilizce 2. Ünite – Sports Konu Anlatımı ve Ünite Kelimeleri

7. Sınıf İngilizce 2. Ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'Sports' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

7. Sınıf İngilizce 3. Ünite – Biographies Konu Anlatımı ve Ünite Kelimeleri

7. Sınıf İngilizce 3. Ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'Biographies' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

7. Sınıf İngilizce 4. Ünite – Wild Animals Konu Anlatımı ve Kelimeler

7. Sınıf İngilizce 4. Ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'Wild Animals' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

7. Sınıf İngilizce 5. Ünite – Television Konu Anlatımı ve Ünite Kelimeleri

7. Sınıf İngilizce 5. Ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'Television' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

7. Sınıf İngilizce 6. Ünite – Celebrations Konu Anlatımı ve Ünite Kelimeleri

7. Sınıf İngilizce 6. Ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'Celebrations' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

7. Sınıf İngilizce 7. Ünite – Dreams Konu Anlatımı ve Ünite Kelimeleri

7. Sınıf İngilizce 7. Ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'Dreams' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

7. Sınıf İngilizce 8. Ünite – Public Buildings Konu Anlatımı ve Kelimeleri

7. Sınıf İngilizce 8. Ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'Public Buildings' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

7. Sınıf İngilizce 9. Ünite – Environment Konu Anlatımı ve Kelimeleri

7. Sınıf İngilizce 9. Ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'Environment' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

7. Sınıf İngilizce 10. Ünite – Planets Konu Anlatımı ve Ünite Kelimeleri

7. Sınıf İngilizce 10. Ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'Planets' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU