2. Sınıf İngilizce 1. Ünite - Kelimeler Konu Anlatımı

2. sınıf İngilizce 1. ünite İngilizce kelimeler ile konu anlatımı, kelimelerin yazılışı ve en çok kullanılan sözcüklerin anlamlarını öğrenin.

DEVAMINI OKU

2. Sınıf İngilizce 2. Ünite - Friends Konu Anlatımı

2. Sınıf İngilizce 2. Ünite boyunca selamlaşmayı, isim sormayı ve tanışmayı örnekler ile öğreniyor ve kavramış olacaksınız.

DEVAMINI OKU

2. Sınıf İngilizce 3. Ünite: In The Classroom

2. sınıf İngilizce 3. ünite boyunca sınıfta (In The Classroom) için İngilizce terimler ve kelimeleri öğrenerek çeşitli cümlelerde kullanabileceksiniz.

DEVAMINI OKU

2. Sınıf İngilizce 4. Ünite Konu Anlatımı: Numbers

2. sınıf İngilizce 4. ünite boyunca sayıları kullanacağınız İngilizce "How old" ve "How many" sorularını Numbers konusu ile öğreneceksiniz.

DEVAMINI OKU

2. Sınıf İngilizce 5. Ünite Konu Anlatımı: Colours: Renkleri Öğreniyorum

'Renkleri Öğreniyorum' konusu olan 2. Sınıf İngilizce 5. Ünite sizlere kolaylıkla renkleri ve sayıları bir arada kullanmayı öğretecek.

DEVAMINI OKU

2. Sınıf İngilizce 6. Ünite Konu Anlatımı: At the Playground

Eğlenceli anları anlattığımız 2. Sınıf İngilizce 6. Ünite At the playground ile oyun ve etkinlikler hakkındaki bilgileri öğreneceksiniz.

DEVAMINI OKU

2. Sınıf İngilizce 7. Ünite Konu Anlatımı : Body Parts

2. sınıf İngilizce 7. Ünite boyunca bu ders için sizlerle vücudumuzun parçalarını işleyeceğiz. Daha önce öğrendiğiniz sayıları da kullanabileceksiniz.

DEVAMINI OKU

2. Sınıf İngilizce 8. Ünite Konu Anlatımı: Pets: Evcil Hayvanlar

2. sınıf İngilizce 8. ünite ile çevremizde gördüğümüz hayvanların İngilizce karşılıklarını konu anlatımı ile en eğlenceli biçimde öğreneceksiniz.

DEVAMINI OKU

2. Sınıf İngilizce 9. Ünite Konu Anlatımı : Fruit

2. Sınıf İngilizce 9. Ünite boyunca meyvelerin İngilizcelerini öğreneceksiniz ve sevdiğiniz meyveleri İngilizce olarak anlatabileceksiniz.

DEVAMINI OKU

2. Sınıf İngilizce 10. Ünite Konu Anlatımı : Animals

Hayvanlar konusunu öğreneceğiniz 2. Sınıf İngilizce 10. Ünite boyunca yapabildiğiniz ve yapamadığınız şeyleri ifade etmeyi de başaracaksınız.

DEVAMINI OKU