Sınav İngilizcesi

TOEFL Sınavı Nedir? – TOEFL Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Uluslararası alanda dil öğrenme becerilerinizi geliştirmenin etkili yolu; TOEFL sınavı bilgisidir. TOEFL sınavını geçmenin yöntemlerini öğrenin.

DEVAMINI OKU

IELTS Sınavı Nedir? – IELTS Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Uluslararası alanda dil öğrenme becerilerinizi geliştirmenin etkili yolu; IELTS sınavı bilgisidir. IELTS sınavını geçmenin yöntemlerini öğrenin.

DEVAMINI OKU

Hazırlık Atlama Sınavı Nedir? – Hazırlık Atlama Sınavı Nasıl Geçilir?

Üniversitede hazırlık atlama sınavı önemlidir. Hazırlık atlama sınavını geçmek için: listening, reading, writing, speaking çalışma stillerini öğrenin.

DEVAMINI OKU

YÖKDİL Sınavı Nedir? - Başvuru Süreci ve Sınav Detayları

Yabancı dil yeterlilik sınavlarından biri olan YÖKDİL sınavı hakkında bilmek isteyeceğiniz tüm detayları öğrenin. Böylelikle İngilizcede başarı elde edin!

DEVAMINI OKU

YDS Nedir? - Yabancı Diller Sınavı Hakkında Detaylar

Yabancı Dil Sınavı olan YDS nedir sorusunun yanıtı ile kapsamları, iş başvuruları, eğitim gibi konuları öğrenerek hakkında tüm detaylara ulaşın.

DEVAMINI OKU

Proficiency Sınavı Nedir? Nasıl Hazırlanılır?

Proficiency sınavı nedir sorusunu sıklıkla soruyorsanız, hazırlanmanız gereken ingilizce yeterlilik sınavı hakkında gereklilikleri öğrenin.

DEVAMINI OKU

İngilizce Yeterlilik Sınavı Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Uluslararası alanda geçerli olan TOEFL ve IELTS gibi İngilizce yeterlilik sınavı hakkında geniş bilgilere sahip olarak proficiency exam için hazırlanın.

DEVAMINI OKU