Kurumsal İngilizce

İş İngilizcesi Neden Önemlidir? İş İngilizcesi Hakkında Bilgiler

İş hayatınızda başarılı olmak ve iletişimi etkili kurmak için iş ingilizcesi öğrenerek hakkında önemli bilgiler elde edebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

Hukuk İngilizcesi Kursu Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Hukuk İngilizcesi, bir diğer adı ile Legal English, Hukuk alanında kullanılan İngilizce dil bütünüdür. Hukuk İngilizcesi sözlüğü içerisinde yer alan binlerce sözcük temel ve genel İngilizce sözlüklerinde de yer almaktadır...

DEVAMINI OKU

İnsan Kaynakları İngilizcesi Nedir? Nasıl Alınır?

İnsan kaynakları İngilizcesi, bu departmanda çalışan çalışanlara önemli katkı sağlayacak eğitimlerin başında gelir. İnsan kaynakları bölümü oldukça kalifiyeli bir departman olmakla birlikte personel alımı, personelin seçilmesi, iş görülmesi ve işe alım ile ilgili diğer tüm süreçle ilgilenen alan olarak öne çıkmaktadır.

DEVAMINI OKU

Otel İngilizcesi ile Profesyonel Hayata Bir Adım Önde Başlayın

Otel İngilizcesi, turizm ve otelcilik sektöründe görev yapan her personelin bilmesi gereken bir kurumsal İngilizce türüdür. Otelde kullanılan İngilizce kelimeler ve cümleler sayesinde, iş yerinizde çok daha başarılı olabilirsiniz.

DEVAMINI OKU

Restoran İngilizcesi ile %100 Müşteri Memnuniyeti Kazanın!

Restoran İngilizcesi, yabancı misafirin gelme ihtimali olan restoran işletmelerinde görev alan her kişinin bilmesi gereken bir kurumsal dildir. Özellikle büyük hacimli iş yapan restoranlarda İngilizce bilmek tercih değil; zorunluluktur.

DEVAMINI OKU

İngilizce Telefon Konuşması Eğitimi

Hemen her iş ve projenin online ortama taşındığı son günlerde, İngilizce telefon konuşması becerisini geliştirmek de büyük bir öneme sahip oldu. Özellikle online ortamlarda toplantı ve iş görüşmeleri yapan firmalar çalışanlarına telekonferans İngilizcesi de denen İngilizce telefon konuşma eğitimi aldırmaya başladı.

DEVAMINI OKU

Ticaret İngilizcesi Nedir? Dış Ticaret İngilizcesi Eğitimi Nasıl Alınır?

Uluslararası bir firmada çalışan hemen herkesin Ticaret İngilizcesi ve hatta e ticaret İngilizcesi hakkında bilgi sahibi olması büyük bir avantaja dönüşmektedir. Hem çalışan hem de firma geleceği için, her personelin yabancı dil becerisini taze tutması ve belirli aralıklarla yeni kelimeler öğrenmesi gerekmektedir.

DEVAMINI OKU

Sunum İngilizcesi Becerinizi Geliştirin! Kaliteli İşlerin Aranan Kişisi Olun!

Sunum İngilizcesi becerinizi geliştirerek profesyonel hayatınızda bir adım öne çıkmak ister misiniz? Dünyanın en çok kullanılan yabancı dili İngilizce ile sunum, mülakat ve toplantı yaparken rahat ve anlaşılır olmanın yollarını biliyor musunuz?

DEVAMINI OKU

Muhasebe İngilizcesi Eğitimi Nedir? Nereden Alınır?

Muhasebe İngilizcesi eğitimi, bu mesleğe sahip olan ve firmaların bu departmanlarında çalışan kişilerin İngilizce dilinde aktif faaliyet gösterebilmesini sağlayabilmektedir. Uluslararası piyasalar ve ekonomik koşullar sürekli değişiklik gösterdiği için çalışanların...

DEVAMINI OKU

Genel İş İngilizcesi Nedir? Genel İş İngilizcenizi Geliştirmek için Püf Noktalar!

Genel İş İngilizcesi öğrenmek istiyorum mu diyorsunuz? Yapmanız gereken tek şey doğru yerden ve doğru şekilde başlamak. İş hayatında kullanılan İngilizce kalıplar ve kelimeler ile ne kadar uzun süre geçirirseniz, genel iş ingilizcesini o kadar kolay öğrenirsiniz.

DEVAMINI OKU