6. Sınıf İngilizce 1. Ünite: Life Konu Anlatımı ve Kelime Bilgisi

6. Sınıf İngilizce 1. Ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile "Life" için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

6. Sınıf İngilizce 2. Ünite: Yummy Breakfast Konu Anlatımı Ve Kelime Bilgisi

6. Sınıf İngilizce 2. Ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'Yummy Breakfast' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

6. Sınıf İngilizce 3. Ünite Downtown Konu Anlatımı ve Kelime Bilgisi

6. Sınıf İngilizce 3. Ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'Downtown' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

6. Sınıf İngilizce 4. Ünite: Weather and Emotions Konu Anlatımı ve Kelime Bilgisi

6. Sınıf İngilizce 4. Ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'Weather and Emotions' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

6. Sınıf İngilizce 5. Ünite: At The Fair Konu Anlatımı ve Kelime Bilgisi

6. Sınıf İngilizce 5. Ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'At The Fair' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

6. Sınıf İngilizce 6. Ünite: Occupations Konu Anlatımı ve Kelime Bilgisi

6. Sınıf İngilizce 6. Ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'Occupations' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

6. Sınıf İngilizce 7. Ünite: Holidays Konu Anlatımı ve Kelime Bilgisi

6. Sınıf İngilizce 7. Ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'Holidays' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

6. Sınıf İngilizce 8. Ünite: Bookworm Konu Anlatımı ve Kelime Bilgisi

6. Sınıf İngilizce 8. Ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'Bookworm' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

6. Sınıf İngilizce 9. Ünite: Saving Planet Konu Anlatımı ve Kelime Bilgisi

6. Sınıf İngilizce 9. Ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'Saving Planet' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

6. Sınıf İngilizce 10. Ünite: Democracy Konu Anlatımı ve Kelime Bilgisi

6. Sınıf İngilizce 10. Ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'Democracy' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU