4. Sınıf İngilizce 1. Ünite – Classroom Rules Konu Anlatımı ve Ünite Kelimeleri

4. Sınıf İngilizce 1. ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'classroom rules' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

4. Sınıf İngilizce 2. Ünite – Nationality Konu Anlatımı ve Ünite Kelimeleri

4. Sınıf İngilizce 2. ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'Nationality' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

4. Sınıf İngilizce 3. Ünite – Cartoon Characters Konu Anlatımı ve Kelimeler

4. Sınıf İngilizce 3. ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'Cartoon Characters' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

4. Sınıf İngilizce 4. Ünite – Free Time Konu Anlatımı ve Kelime Bilgisi

4. Sınıf İngilizce 4. ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'Free Time' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

4. Sınıf İngilizce 5. Ünite – My Day Konu Anlatımı ve Ünite Kelimeleri

4. Sınıf İngilizce 5. ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'My Day' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

4. Sınıf İngilizce 6. Ünite – Fun with Science Konu Anlatımı ve Kelimeleri

4. Sınıf İngilizce 6. ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'Fun with Science' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

4. Sınıf İngilizce 7. Ünite – Jobs (Meslekler) Konu Anlatımı ve Kelimeler

4. Sınıf İngilizce 7. ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'Jobs' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

4. Sınıf İngilizce 8. Ünite – My Clothes Konu Anlatımı ve Kelimeler

4. Sınıf İngilizce 8. ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'My Clothes' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

4. Sınıf İngilizce 9. Ünite – My Friends Konu Anlatımı ve Kelimeler

4. Sınıf İngilizce 9. ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'My Friends' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

4. Sınıf İngilizce 10. Ünite – Food and Drinks Konu Anlatımı ve Kelimeler

4. Sınıf İngilizce 10. Ünite konu anlatımı ve kelime bilgisi ile 'Food and Drinks' için en çok kullanılan sözcüklerin Türkçe anlamlarını öğrenebilirsiniz.

DEVAMINI OKU