Cancer Hangi Burç / Cancer Burç Özellikleri


Cancer Hangi Burç / Cancer Burç Özellikleri

İngilizce öğrenirken size konu bakımından oldukça geniş bir pencere açan astroloji biliminden faydalanarak Zodyakın dördüncüsü Cancer Burç özellikleri nelerdir, Cancer hangi burç grubuna aittir, Cancer hangi burç kuşağında nasıl bir yer tutar, bu duygusal karakteri hep birlikte inceleyelim istedik…

Cancer Burç Elementi

Burçların ait olduğu element grupları yalnızca doğanın barındırdığı elementler olmadıklarını ıspatlar gibiler. Önemli görev ve sorumluluklarının olduğunu astrolojide tuttukları geniş yerden de anlayabiliyoruz. Peki burçlar üzerinde bu denli önemli etkiye sahip bu elementler içinde Cancer hangi burç elementi grubunda? Oldukça duygusal karakterleri ve gözlerinde her zaman hazır bekleyen göz yaşlarının da bize hatırlatabileceği üzere Cancer burç elementi sudur.

Cancer Burç Grubu

Evrenin tamamını açıklamak henüz mümkün değil ama bu denli kompleks olguları anlamlandırmaya ve tanımlamaya başlamanın birinci adımı olguları sınıflandırmaktır. Astroloji de bu sınıflandırmayı yaparken örneğin; Cancer hangi burç sınıfında veya grubundadır belirlemiş ve bu sınıflandırmayla birlikte Cancer burç karakterinin analiz edilmesinde önemli ölçüde kolaylık sağlamıştır. İşte sınıflarımız;

Temel (Kardinal) Sabit Burçlar Değişken Burçlar

Bir yengeç olarak Cancer hangi burç grubundadır diye merak edenler için işte cevabımız; Cancer burç sınıfı Kardinaldir.

Cancer Burç Rengi, Günü ve Sayıları

Doğduğumuz gün ve saatin hayatımız boyunca bize rehberlik edebileceği ve hatta bize sağlayabileceği avantajlar Astrolojiyi bir bilim olarak kabul edenler için hiç de rastlantısal değildir. Öyle ki bu konuyu önemseyen insanlar Cancer burcunu rengiyle özdeşleşir, Cancer burç uğurlu sayıları hangileridir, Cancer burç günü hangisidir; bunları gözetir ve işini rastlantı ya da şansa bırakmamak adına bu verileri rehber edinir. Gelin birlikte Cancer hangi burç şanslı sayıları, günleri ve renkleri ile ilişkiliymiş bir göz atalım;

Cancer burç uğurlu sayıları 2, 3, 15, 20 sayılarıdır. Günler söz konusu olduğunda ise Cancer burç günleri Pazartesi ve Perşembedir. İşte bembeyaz kalpleri ve duygu durumlarıyla tam da Cancer burç insanlarına yakışan bir renk… Cancer burç rengi beyazdır.

Hangi Gezegen Cancer Burç Yöneticisidir

Hangi Gezegen Cancer Burç Yöneticisidir

Gezegenlerin ve gök cisimlerinin sırrına erişmemiz için onlarca uzay aracı yüzlerce fotoğraf çekmiş ve karasal gezegenler ve büyük gaz devlerini görüntülemeyi başarmışlardır. Fotoğrafların büyüsü ne ki? Siz bir de onların astrolojiyi ve burçları nasıl etkilediklerini dinleyin…  

Gezegenler her hareketleriyle burçları ve kaderlerini etkiliyor. Öyle ki kimilerimiz gezegen hareketlerini kontrol etmeden kararlar almıyor örneğin yengeç burcu isek Cancer hangi burç yönetici gezegeninin yönetimi altındadır araştırmadan, Cancer burç yönetici gezegeninin hareketlerine bakmadan gelecek planları yapmıyoruz. İşinizi biraz olsun kolaylaştırıp size Cancer hangi burç gezegeninin yönetimindedir, söyleyelim; Cancer burç bir gezegenin değil, Güneş sisteminin dördüncü gezegeni olan Dünyamızın uydusu Ay’ın yönetimindedir.

Cancer ile Hangi Burçlar Uyumludur

Su grubunun hassas ama güçlü, empati kurmayı bilen burcu Cancer burç dünyasında kendine güzel iki dost daha bulmuştur. Cancer hangi burç veya burçlarla uyumludur merak edenlere bizden bir tüyo;  Cancer burç insanları aynı gruba ait olan Akrep ve Balık burçları ile uyumludur.

Cancer Hangi Burç Tarihleri Arasındaki Burçtur

Cancer Burç 21 Haziran- 22 Temmuz tarihleri arasında doğanların burcudur.

Cancer ile Hangi Burç ile Benzerlik Gösterir

Duygusal Cancer hangi burç ile benzerlik gösteriyorsa bu aslında o burçtaki kişilerin de gözlerinde her zaman hazır bekleyen birkaç damla yaş olduğu anlamına gelmiyor. Ait oldukları sınıf ve element gruplarına göre Cancer burç genel olara Balık burcu ve Akrep burcu ile benzerlik gösterir.

Cancer Burcunun Özellikleri

Tüm bu bilgiler elbette burçların özellikleri üzerinde çok ama çok geniş bir etkiye sahiptir. Cancer Hangi Burç özelliklerine sahiptir ?

Cancer Burç Kuvvetli Yönleri: İnatçı, üst düzey yaratıcılık becerisine sahip, sadık ve ikna etmeyi bilir

Cancer Burç Zayıf Yönleri: Güven sorunu yaşar, melankoliktir.

Cancer Burç Simgesi

Cancer hangi burç simgesiyle gösterilir öğrenmek ister misiniz? İşte Cancer burç simgesi…

Cancer hangi burç simgesi

Eklenme:

10 Ekim 2022 Pazartesi 14:00

-
Güncellenme:

15 Ekim 2022 Cumartesi 23:18

PAYLAŞ